50000 Gospodarstw w zasięgu 200 KM światłowodów 23 lata doświadczenia

Usługi IT

Kompleksowa i rzetelna obsługa IT
Korzystając z ponad 20-letniego doświadczenia jesteśmy w stanie zaopiekować się Twoją firmą pod kątem rozwiązań teleinformatycznych. Począwszy od zaprojektowania i wykonania okablowania strukturalnego a na wdrożeniu, konfiguracji i obsłudze software’u kończąc.
Czym jest outsourcing?
"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, to nie ma sensu, żebyśmy to robili; powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej" - Henry Ford.
co oferujemy w ramach umowy serwisowej?
Klientom którzy podpiszą z nami umowę serwisową gwarantujemu:
  • Rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych
  • Szybki czas reakcji
  • Kompletną administrację serwerami
  • Instalacja i wdrożenie każdego rodzaju oprogramowania
  • Kontrola i profilaktyka antywirusowa
  • Usługi doradcze w zakresie zakupów i modernizacji sprzętu i oprogramowania
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

(42) 716-76-60 wew. 24/25

Oprogramowanie dla firm
it-comarchComarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.
Urządzenia fiskalne
it-posnetProwadzimy sprzedaż oraz obsługę urządzeń fiskalnych polskiej firmy Posnet. Posnet Polska S.A. to firma z polskim kapitałem i dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku urządzeń fiskalnych. Jest producentem kas i drukarek rejestrujących, a także dostawcą rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe. Flagową propozycją firmy są drukarki fiskalne z linii Thermal.
it-microsoft
it-posnet
it-lenovo
it-comarch